ANOTACE: Kurz je určen pracovníkům městských i odborných knihoven s úrovní angličtiny pokročily.
FORMA: tutorovaný kurz; maximálně 30 účastníků, 7 modulů 
DALŠÍ TERMÍN KURZU: září 2019

REGISTRACEodkaz na registrační formulář pro zájemce o kurz. Zájemci budou kontaktováni před začátkem nového běhu kurzu.

ODPOVĚDNÁ OSOBA: Mgr. Pavla Lichnovská
ANOTACE: Kurz je určen pracovníkům městských i odborných knihoven s úrovní angličtiny mírně pokročilý/falešný začátečník. 
FORMA: tutorovaný kurz; maximálně 60 účastníků, 9 modulů 
DALŠÍ TERMÍN KURZU: březen 2019

REGISTRACE: odkaz na registrační formulář pro zájemce o kurz. Zájemci budou kontaktováni před začátkem nového běhu kurzu.

ANOTACE: Pokračování e-learningového kurzu knihovnické angličtiny. Určen pro úroveň mírně/středně pokročilý, nejlépe pro absolventy e-LKY 1.

FORMA: tutorovaný kurz; maximálně 30 účastníků, 7 modulů 

DALŠÍ TERMÍN KURZU: září 2019

REGISTRACEodkaz na registrační formulář pro zájemce o kurz. Zájemci budou kontaktováni před začátkem nového běhu kurzu.Absolventi kurzu e-LKA 1 se mohou do e-LKY 2 přihlásit zde:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDBfaFVpM3RoMzNuZHgwZHJ0bng5Z0E6MQ#gid=0Příští plánované spuštění kurzu: říjen 2019


ODPOVĚDNÁ OSOBA: Mgr. Michaela Halaštová; Unie zaměstnavatelských svazů ČR - centrum rozvojových aktivit (zkr. UZS ČR - CRA)

ANOTACE: Základním materiálem každé lekce bude studijní opora, ve které naleznete souhrn celé lekce, tedy gramatickou část, problematiku výslovnosti, několik rychlých průběžných cvičení, základní fráze a další doplňkový materiál. Studijní oporu bude doplňovat odborná studijní opora, která se zaměří na odbornou slovní zásobu v návaznosti na gramatickou část a na další praktické záležitosti, které by mohl knihovník či galerijní pracovník v němčině řešit. V rámci těchto materiálů se vám budeme snažit poskytnout odbornou slovní zásobu a pomoci vám písemně i ústně komunikovat s německy mluvícím prostředím. Na studijní oporu rovněž navazuje procvičování probraných jevů. V každé nové lekci se budeme rovněž snažit vracet k jevům, které byly probrány dříve, abyste měli možnost si vše v klidu procvičit a upevnit.

FORMA: netutorovaný kurz; 30 modulů

REGISTRACE: zájemci o kurz pište si pro přístupové heslo na adresu michaela.halastova@uzs.cz

Tento kurz vznikl v rámci projektu „Zvýšení adaptability zaměstnanců organizací působících v sekci kultura“ (Číslo projektu: CZ.1.04/1.1.06/33.00030) financovaný Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Lidské zdroje, zaměstnanost byl určen pro členské svazy Unie zaměstnavatelských svazů ČR – CRA z oblasti kultury.